Výrobní program - vazníky STAVERS s.r.o.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výrobní program

Výrobní program

Styčníkové vazníky typu Gang-Nail
Systém Gang-nail je nejmodernější metodou na průmyslové vyrábění vazníků a následnou montáž střešních konstrukcí. Jednotlivé dílce jsou vyráběny na průmyslové lince a následně dopravovány na místo stavby k montáži.
Systém nosníků lisovaných ocelovými styčníkovými deskami s prolisovanými trny, známý pod pojmem "Gang-Nail" (angl. skupina hřebíků). Dřevěné vazníky s kovovými deskami s prolisovanými trny se navrhují až na rozpětí 30m bez mezilehlé podpory a představují moderní a perspektivní odvětví ve stavebnictví.
Osová vzdálenost vazníků - zpravidla 1 - 1,2 m (dle materiálu střešního pláště a klimatického zatížení). Prostorová stabilita konstrukce je zajištěna systémem větrovacích prken případně vazníků. Horní pás vazníku je konstrukční podklad pro nosnou vrstvu střešního pláště (latě, bednění). Dolní pás vazníku je nosný prvek pro uchycení izolace a podhledu (stropu). Stavby nemusí mít nutně vybudované železobetonové stropy.

VÝROBA – závod Jesenice u Rakovníku
SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM
 
Výhody příhradových vazníků:
Dřevěné střešní vazníky spojované styčníkovými deskami umožňují rychlé zastřešení průmyslových staveb, rodinných domků i nástaveb panelových domů. Příhradové vazníky je možno použít pro jakýkoliv tvar střechy. Projekční software připraví kompletní výkresovou dokumentaci včetně rozpisu materiálu, montážního plánu a statického posudku. Podkladem pro návrh je zpracovaná projektová dokumentace nebo typový návrh.
·   nízká spotřeba dřeva až o 40 % ve srovnání s klasickou tesařskou konstrukcí
·   úspora ceny ve srovnání s běžnou konstrukcí ze střešního trámoví
·   vyřešení zavěšéní podhledu
·   návrh a realizace konstrukce téměř libovolného tvaru
·   minimální přitížení základů stavebních objektů a střech
·   vysoká nosnost konstrukce
·   nízká hmotnost konstrukce
·   rychlá a snadná montáž
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky